Aktualności
16 września 2010

Zapraszamy na targi!

Zapraszamy na targi budowlane, które odbędą się w dniach 25-26 września 2010 w Warszawie, w kompleksie wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Oczekujemy na Was na stoisku nr A7 w hali nr 4.

Więcej informacji o targach na stronie http://targi.nowyadres.pl/targi-warszawa.php

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z jesiennej edycji targów 2009

O targach 2010:

Targi Mieszkań nowyadres.pl to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza w stolicy podczas której wszyscy zainteresowani zakupem nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Warszawie i okolicach.

25 i 26 września b.r. w hali nr 4 EXPO XXI będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Warszawy i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie oszczędzając zarówno pieniądze i czas.
Hasłem przewodnim najbliższej edycji będą „Jesienne Okazje Mieszkaniowe”. Wystawcy przygotują wiele ciekawych ofert sprzedaży po promocyjnych cenach – specjalnie dla klientów targowych! Powyższa akcja będzie ogromnym wyróżnikiem Targów Mieszkań w porównaniu do innych konkurencyjnych imprez branżowych. Jesteśmy pewni, że ponownie odwiedzi nas największa ilość zwiedzających.
Kolejna edycja tej najważniejszej imprezy rynku nieruchomości w Warszawie odbędzie się 13-14 listopada b.r. pod hasłem „Wielka wyprzedaż końcówek mieszkań” – Oferty last minute!