Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że dbamy o JAKOŚĆ. Nie oszczędzamy na materiałach, nie zastępujemy dobrych tańszymi, gorszymi. Używamy tylko produktów renomowanych firm, które zapewniają serwis. Nie problemem jest sprzedać, sztuką jest bezproblemowo serwisować swój produkt.

Wszystkie nasze materiały posiadają ATESTY.

Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi. Kadrę dobieramy bardzo starannie, bo cenimy sobie ZGRANY ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW. Większość naszych pracowników zdobywała doświadczenie w USA, budując takie domy. Jeśli korzystamy z podwykonawców (hydraulicy, elektrycy, dekarze), to są to firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008. Wszyscy nasi pracownicy przestrzegają STANDARDÓW WYKONANIA PRAC ustalonych przez naszą firmę, a to oznacza, że każdy nasz dom wykonany jest w ten sam sposób. My zaś zawsze wiemy, co schowane jest w ścianach.

Budujemy zgodnie z zasadami obowiązującymi w USA oraz przestrzegamy NORM obowiązujących w Polsce. Wszystkie domy stawiane są wg założeń powstałych w USA, a więc sprawdzonych przez dwa stulecia.

Nasze WYCENY SĄ RZETELNE. Podajemy ceny obejmujące pełny zakres prac (od fundamentu po całkowite wykończenie), jak również: obsługę geodezyjną, kierownika budowy, ubezpieczenia, WC na placu budowy, transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie pracowników. W ten sposób klient nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami w trakcie trwania budowy.

Dom każdego klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, bo każdy budujemy jak nasz własny. Spotkania z klientami trwają czasem po kilka godzin. Nie wygłaszamy kilku gładkich zdań zapewniając, że „będzie dobrze” i wciskając ulotkę w rękę, ale odpowiadamy na wszystkie pytania nurtujące przyszłych inwestorów. Wiemy, że budowa domu w Polsce to wciąż często decyzja na całe życie, więc zależy nam, aby nasz klient był przekonany do domu, który z nami buduje.

Uwielbiamy budować domy nietypowe, jedyne w swoim rodzaju, inne niż wszystkie. Dlatego INNOWACYJNOŚĆ to coś, co nas pociąga. Doradzamy w ARANŻACJI WNĘTRZ. Nie chcemy budować dużo – chcemy budować dobrze i niepowtarzalnie.

NAPRAWY GWARANCYJNE wykonujemy bez monitowania i bez bałaganu w budynku. Potwierdzają to nasi byli klienci, co można przeczytać w dziale MÓWIĄ O NAS

Mamy odpowiednie ZAPLECZE TECHNICZNE. Używamy nowoczesnych narzędzi pozwalających na lepsze i szybsze wykonanie pracy..

Mamy odpowiednią FLOTĘ SAMOCHODOWĄ pozwalającą na obsługę klienta na odpowiednim poziomie.

Budujemy BEZPIECZNIE. Na czas budowy wszystkie nasze domy są przez nas i na nasz koszt ubezpieczane od zdarzeń losowych (pożar, zalanie itp) oraz objęte monitoringiem firmy ochroniarskiej..

Bezpieczne są nie tylko budynki, ale także budujący je ludzie. Wiemy, że dobry pracownik to cenny pracownik i należy dbać o jego bezpieczeństwo.

.

.