Aktualności
2013-09-16

Poszukujemy pracownika do pracy zdalnej

Poszukujemy osoby do pracy biurowej. Trochę dziwnie to brzmi, ze praca biurowa, a w tytule jest zdalna, ale przy dzisiejszych możliwościach technicznych wszystko jest możliwe 😉

Do obowiązków pracownika będzie należało:
– wyszukiwanie materiałów, negocjowanie cen i składanie zamówień
– zamieszczanie na naszych stronach internetowych artykułów, wpisów, korekta stron
– obróbka zdjęć do zamieszczenia na stronach (bardzo prosta!)
– prowadzenie blogów budowlanych naszej firmy na wzór blogów na www.BlogiBudowlane.pl– przygotowywanie zestawień materiałowych
– wszelkie prace biurowe typu zestawienia kosztów, prowadzenie korespondencji itp

Aby długo u nas pracować (dużo lat, a nie godzin dziennie ;-)) trzeba być:
– rzutkim
– inteligentnym
– szybko uczącym się
– posiadać komputer i dostep do internetu
– być uczciwym

Preferujemy kobiety (bez ograniczeń wiekowych), najchętniej z terenów o dużym bezrobociu, w szczególności z podlaskiego, lubelskiego lub podkarpackiego. Mile widziane kobiety samotnie wychowujące dzieci.

Zatrudniona osoba może sobie dopasować godziny pracy. Nie wymagamy pełnej dyspozycyjności. Szanujemy weekendy i święta. Zasadą jest wykonanie zleconej pracy w ciągu dwóch-trzech dni, więc łatwo można sobie zaplanować pracę i czas prywatny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie kilku słów o sobie (co robią, co potrafią, ile czasu mogą poświęcić na pracę -> patrz obowiązki przy dziecku / dzieciach). Nie przykładamy wagi do udokumentowanego wykształcenia, tylko do rzeczywistych umiejętności.

Zapraszamy!