Aktualności
27 stycznia 2020

Działki do sprzedania – super lokalizacja

Aktualizacja: 2021-01-11

Mamy do sprzedania działki w rewelacyjnej lokalizacji. Położone w miejscowości Mroków, zaledwie 700m od trasy nr 7 (Warszawa-Kraków), ale tuż przy ogromnym lesie. Powierzchnia działek to 800m2. Wystarczająco dużo, aby postawić dom – wystarczająco mało, żeby nie było zbyt wiele koszenia trawy 🙂

Kompleks ośmiu działek położony jest przy ulicy o pięknie brzmiącej nazwie Aromatyczna – jedynej takiej ulicy w Polsce. Działki porośniete są lasem mieszanym, ale można bez problemu wyciąć obszar na budowę domu (500m2 bez żadnych opłat). Do końca sierpnia 2021 każda działka będzie miała doprowadzone zasilanie w energię elektryczną. Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków we własnym zakresie (studnia oraz szambo).

W okolicy, w szybko rozrastającym się Mrokowie, jest szkoła podstawowa z piękną salą gimnastyczną, przedszkole, bank, fryzjer, kosmetyczka, apteka, pizzeria, fitness, joga, sklepy i wiele innych.

Do Warszawy dojeżdża autobus linii 728 oraz PKS Grójec do Warszawy Zachodniej. Do centrum miasta w niezakorkowanych godzinach samochodem jedzie się 20 minut.

Działki leżą na terenie przeznaczonym pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Można zbudować budynek jednorodzinny maksymalnie dwulokalowy lub bliźniak.

Do sprzedania zostały jeszcze trzy działki. Dwie są wstępnie zarezerwowane. Cena każdej z nich to 170,000 PLN.

Zapraszamy!

tel. 505 113 331 lub agnieszka.lipka@inez.com.pl