Aktualności
18 lutego 2020

Działki budowlane w gminie Jaktorów na sprzedaż

Polecamy działki oferowane przez współpracującą z nami firmę!

Do sprzedania bezpośrednio kilka atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Gminie Jaktorów, miejscowość Budy-Grzybek, ul. Anny Jantar. Powierzchnia działek:

– 940 m2 (prostokąt, wymiary ok. 28,5 m szerokości x 33 m długości). Cena 125000 zł brutto. Numer ewidencyjny działki 61/8.

– 940 m2 (prostokąt, wymiary ok. 28,5 m szerokości x 33 m długości). Cena 125000 zł brutto. Numer ewidencyjny działki 61/9.

– 939 m2 (prostokąt, wymiary ok. 28,5 m szerokości x 33 m długości). Cena 125000 zł brutto. Numer ewidencyjny działki 61/10.

– 918 m2 (prostokąt, wymiary ok. 41 m szerokości x 22,6 m długości). Cena 115000 zł brutto. Numer ewidencyjny działki 61/13.

Szerokość działek została podana od strony gminnej drogi wewnętrznej – numer ewidencyjny działki 61/14.


Działki położone są w odległości ponad 1 km od ścisłego centrum Jaktorowa i PKP. Bardzo dobry dojazd asfaltowymi ulicami, a następnie gminną drogą wewnętrzną. Teren równy, zadbany, z dobrym nasłonecznieniem. Na działkach pojedyncze drzewa. W niedalekiej okolicy stawy, łąki i rozległe lasy ze ścieżkami rowerowymi i pieszymi. Działki objęte są aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Od razu po zakupie można przystąpić do procedury związanej z budową domu. Istnieje możliwość zakupu kilku działek, gdyż są położone jedna koło drugiej. W pobliżu żadnej uciążliwej zabudowy i taka też nie powstanie w przyszłości, zgodnie z przeznaczeniem terenu w planie. W bezpośredniej okolicy stare jak i nowe domy jednorodzinne i kolejne nowo powstające. W pełni kompletna i aktualna dokumentacja nieruchomości, czysta Księga Wieczysta. Bardzo szybko rozwijająca się okolica w Jaktorowie.

Media:
– prąd jest (wykonane przyłącza prądu, tzw. skrzynki elektryczne w granicy działek; dodatkowo wykonane tzw. erbetki które pozwalają zasilać m.in. plac budowy)
– woda miejska jest (wykonane przyłącza wody miejskiej do działek)

– gaz ziemny jest (aktualne warunki przyłączeniowe działek do sieci gazowej z Polskiej Spółki Gazownictwa)
– kanalizacja miejska jest (można wykonać przyłącza kanalizacji miejskiej do działek lub wybudować szamba szczelne; obecnie trwają prace przygotowawcze w Urzędzie Gminy Jaktorów do drugiego etapu rozbudowy kanalizacji miejskiej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej)

– linia telekomunikacyjna Orange jest


Dobra lokalizacja i dojazd względem obiektów użyteczności publicznej znajdujących się w pobliżu centrum Jaktorowa:

– Gimnazjum, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne i Prywatne, Hala Sportowa oraz Plac Zabaw

– Policja, Straż Gminna, Straż Pożarna, Urząd Gminy, Przychodnia Publiczna i Prywatna oraz Apteki

– PKP, SKM, Przystanki Autobusowe

– Kościół

– Banki

– Poczta Polska
– Supermarket TESCO
– Sklepy Handlowo-Usługowe

1 km do centrum Jaktorowa

6 km do Grodziska Mazowieckiego

7 km do Żyrardowa

14 km do Mszczonowa

31 km do granic Warszawy

1 km do Drogi Wojewódzkiej Nr 719

10 km do Drogi Ekspresowej S8/Katowicka

13 km do Autostrady A2/Autostrada Wolności

Położenie działek można sprawdzić na stronie geoportalu: bit.ly/2trtjmD

Sprzedaż w ramach prowadzonej firmy. Na działki zostanie wystawiona Faktura VAT 23% (możliwość odliczenia VAT-u 23%, co jest dużym plusem dla każdego z własną działalnością gospodarczą, firmą, itp., oczywiście zależy to wyłącznie od kupującego, czy skorzysta z takiej możliwości).

Kupujący przy zakupie działki aktem notarialnym jest również zwolniony z podatku PCC-2 (2% od Czynności Cywilnoprawnych) z racji wystawionej Faktury VAT 23%.

Mogę pomóc w wszelkich kwestiach związanych z geodetą, architektem, przyłączami mediów, pracami ziemnymi, materiałami budowlanymi, budową, ogrodzeniem działki i zagospodarowaniem terenu zielonego działki.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 513-105-790. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.