Aktualności
11 listopada 2015

Działka w gminie Jaktorów – Budy Grzybek – ul. Matejki

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjna działka budowlana położona w Gminie Jaktorów, miejscowość Budy-Grzybek przy ul. Jana Matejki o powierzchni 2462m2 i wymiarach ok. 35m x 70m (prostokąt o krótszym boku wzdłuż ul. Jana Matejki). Cena wynosi 218000zł brutto, ok. 89zł/m2.

Działka położona jest ok 1,7km od ścisłego centrum Jaktorowa i PKP. Bardzo dobry dojazd asfaltowymi, utwardzonymi ulicami. Nieruchomość jest całkowicie ogrodzona ze wszystkich czterech stron (sokolik, słupki i siatka); z przodu od ulicy brama wjazdowa i furtka. Teren dobrze nasłoneczniony, suchy, równy, sukcesywnie koszony, z zadbanymi drzewami typu: brzoza, olcha, leszczyna, sosna, wierzba i jabłoń. W niedalekiej okolicy łaki, stawy i rozległe lasy ze ścieżkami rowerowymi i pieszymi. Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Od razu po zakupie można przystąpić do procedury związanej z budową domu. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie, ze względu na jej powierzchnie i zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. W pobliżu żadnej uciążliwej zabudowy i taka też nie powstanie w przyszłości, zgodnie z przeznaczeniem terenu w planie. Bezpośrednio w koło działki nowe zamieszkałe domy jednorodzinne i kolejne nowo powstające. W pełni kompletna i aktualna dokumentacja nieruchomości; brak zadłużeń, zobowiązań i roszczeń wobec osób trzecich; czysta Księga Wieczysta. Bardzo szybko rozwijająca się okolica w Jaktorowie.

Media w drodze gminnej, bezpośrednio przy działce:
– prąd jest (wykonane przyłącze prądu, tzw. skrzynka w granicy ogrodzenia działki)
– woda miejska jest (wykonywane przyłącze wody do działki – termin realizacji 10.2015r.)
– gaz ziemny jest (aktualne warunki przyłączeniowe gazu ziemnego do działki)
– kanalizacja miejska jest
– linia telekomunikacyjna jest

Dobra lokalizacja i dojazd względem obiektów użyteczności publicznej znajdujących się w pobliżu centrum Jaktorowa:
– Gimnazjum, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne i Prywatne, Hala Sportowa oraz Plac Zabaw
– Policja, Straż Gminna, Straż Pożarna, Urząd Gminy, Przychodnia Publiczna i Prywatna oraz Apteki
– PKP, SKM, Przystanki Autobusowe
– Kościół
– Banki
– Poczta Polska
– Supermarket TESCO
– Sklepy Handlowo-Usługowe
6 km do Grodziska Mazowieckiego, z którego można dojechać do Warszawy autostradą A2 w 25 minut.

Sprzedaż w ramach prowadzonej firmy. Na działkę wystawiam fakturę VAT 23% (możliwość odliczenia co jest dużym plusem dla każdego z własną działalnością gospodarczą, firmą, itp., oczywiście zależy to wyłącznie od kupującego, czy skorzysta z takiej możliwości). Dodatkowo kupujący nie płaci przy akcie notarialnym podatku pcc-2, 2% od wartości działki z racji wystawienia faktury (kolejna oszczędność). Gwarantuje bezpieczny i sprawny przebieg transakcji. W ofercie sprzedaży również inne działki o różnych powierzchniach na terenie Gminy Jaktorów.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 513-105-790 (oferta bezpośrednia).