Aktualności
4 lipca 2017

Działka do sprzedania: gmina Jaktorów, Budy-Grzybek, ul. Jana Matejki

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjna działka budowlana położona w Gminie Jaktorów, miejscowość Budy-Grzybek przy ul. Jana Matejki (nr ewid. 451/12) o powierzchni 2462 m2 i wymiarach ok. 35 m x 84 m (prostokąt o krótszym boku wzdłuż ul. Jana Matejki). Cena wynosi 209.000 zł brutto, ok. 85 zł/m2.

Działka położona w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Jaktorowa i PKP. Bardzo dobry dojazd asfaltowymi, utwardzonymi ulicami (ul. Jana Matejki otrzymała nową nawierzchnię asfaltową w lipcu 2015r. oraz nowe oświetlenie uliczne w listopadzie 2016r.). Nieruchomość jest całkowicie ogrodzona ze wszystkich czterech stron (podmurówka, słupki i siatka); z przodu od ulicy brama wjazdowa i furtka. Teren dobrze nasłoneczniony, suchy, równy, sukcesywnie koszony, z zadbanymi drzewami typu: brzoza, olcha, leszczyna, sosna, wierzba i jabłoń. W niedalekiej okolicy łaki, stawy i rozległe lasy ze ścieżkami rowerowymi i pieszymi. Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Od razu po zakupie można przystąpić do procedury związanej z budową domu. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie, ze względu na jej powierzchnie i zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. W pobliżu żadnej uciążliwej zabudowy i taka też nie powstanie w przyszłości, zgodnie z przeznaczeniem terenu w planie. Bezpośrednio w koło działki nowe zamieszkałe domy jednorodzinne i kolejne nowo powstające. W pełni kompletna i aktualna dokumentacja nieruchomości; brak zadłużeń, zobowiązań i roszczeń wobec osób trzecich; czysta Księga Wieczysta. Bardzo szybko rozwijająca się okolica w Jaktorowie.

Media w drodze gminnej ul. Jana Matejki, bezpośrednio przy działce:

 • prąd jest (wykonane przyłącze prądu, tzw. skrzynka elektryczna w granicy ogrodzenia działki; dodatkowo wykonana tzw. erbetka która pozwala zasilać m.in. plac budowy)
 • woda miejska jest (wykonane przyłącze wody miejskiej do działki)
 • gaz ziemny jest (aktualne warunki przyłączeniowe działki do sieci gazowej z Polskiej Spółki Gazownictwa)
 • kanalizacja miejska jest (można wykonać przyłącze kanalizacji miejskiej do działki lub wybudować szambo szczelne; obecnie trwają zapisy na drugi etap kanalizacji miejskiej na terenie Gminny Jaktorów, która to ma być współfinansowana ze środków Unii Europejskiej)
 • linia telekomunikacyjna Orange jest

Dobra lokalizacja i dojazd względem obiektów użyteczności publicznej znajdujących się w pobliżu centrum Jaktorowa:

 • Gimnazjum, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne i Prywatne, Hala Sportowa oraz Plac Zabaw
 • Policja, Straż Gminna, Straż Pożarna, Urząd Gminy, Przychodnia Publiczna i Prywatna oraz Apteki
 • PKP, SKM, Przystanki Autobusowe
 • Kościół
 • Banki
 • Poczta Polska
 • Supermarket TESCO
 • Sklepy Handlowo-Usługowe

6 km do Grodziska Mazowieckiego, z którego można dojechać do Warszawy autostradą A2 w 25 minut.

Położenie działki numer ewidencyjny 451/12, można sprawdzić na stronie geoportalu: bit.ly/2eCu9EK

Sprzedaż w ramach prowadzonej firmy. Na działkę wystawiam Fakturę VAT 23% (możliwość odliczenia

VAT-u 23% co jest dużym plusem dla każdego z własną działalnością gospodarczą, firmą, itp., oczywiście zależy to wyłącznie od kupującego, czy skorzysta z takiej możliwości). Gwarantuje bezpieczny i sprawny przebieg transakcji.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 513-105-790 (oferta bezpośrednia).

Polecam i Zapraszam do Kontaktu.

 

 

[su_custom_gallery source=”media: 2915,2916,2917,2918,2919,2920,2921,2922,2914″ link=”lightbox” width=”170″ height=”170″ title=”never”]