Aktualności
20 listopada 2017

Działka do sprzedania: gmina Jaktorów, Chylice, ul. Alpejska

Aktualizacja 2020:

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjna działka położona w Gminie Jaktorów, miejscowość Chylice przy ul. Alpejskiej, o powierzchni 4485 m2 i wymiarach ok. 18,5 m x 250 m (prostokąt o krótszym boku wzdłuż ul. Alpejskiej). Cena 289000 zł, ok. 64 zł/m2.

Przedmiotowa działka została podzielona na dwie mniejsze o nr ewid. 159/15 i powierzchni 1616 m2 oraz nr ewid. 159/16 i powierzchni 2869 m2. Podział został dokonany w oparciu o Warunki Zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Położenie działki o numerach ewidencyjnych 159/15, 159/16 można sprawdzić na stronie: bit.ly/2s567cR

Działka położona jest niedaleko od ścisłego centrum Jaktorowa i PKP. Bardzo dobry dojazd asfaltowymi, utwardzonymi ulicami. Działka jest ogrodzona z jednej strony od sąsiada. Teren nasłoneczniony, równy, sukcesywnie koszony, z drzewami typu: brzoza, olcha, sosna. W niedalekiej okolicy łąki, stawy i rozległe lasy ze ścieżkami rowerowymi i pieszymi. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunku Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Jaktorów działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W pobliżu żadnej uciążliwej zabudowy i taka też nie powstanie w przyszłości, zgodnie z przeznaczeniem terenu. Bezpośrednio w koło działki nowe zamieszkałe domy jednorodzinne i kolejne nowo powstające. W pełni kompletna i aktualna dokumentacja nieruchomości, czysta Księga Wieczysta. Bardzo szybko rozwijająca się okolica w Gminie Jaktorów.

Media w drodze gminnej ul. Alpejskiej, bezpośrednio przy działce:
– prąd jest (wykonane przyłącze prądu, tzw. skrzynka elektryczna w granicy działki; dodatkowo wykonana tzw. erbetka która pozwala zasilać m.in. plac budowy)
– woda miejska jest (wykonane przyłącze wody miejskiej do działki)
– gaz ziemny jest (aktualne warunki przyłączeniowe działki do sieci gazowej z Polskiej Spółki Gazownictwa)
– kanalizacja miejska brak (obecnie trwają prace przygotowawcze w Urzędzie Gminy Jaktorów do drugiego etapu rozbudowy kanalizacji miejskiej na lata 2020 – 2022 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, na chwile obecną można wybudować szambo szczelne)
– linia telekomunikacyjna Orange jest

Dobra lokalizacja i dojazd względem obiektów użyteczności publicznej znajdujących się w pobliżu centrum Gminy Jaktorów:
– Gimnazjum, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Publiczne i Prywatne, Hala Sportowa oraz Plac Zabaw
– Policja, Straż Gminna, Straż Pożarna, Urząd Gminy, Przychodnia Publiczna i Prywatna oraz Apteki
– PKP, SKM, Przystanki Autobusowe
– Kościół
– Banki
– Poczta Polska
– Supermarket TESCO
– Sklepy Handlowo-Usługowe

1,5 km do centrum Jaktorowa
5 km do Grodziska Mazowieckiego
10 km do Żyrardowa
14 km do Mszczonowa
28 km do granic Warszawy
1,5 km do Drogi Wojewódzkiej Nr 719
8 km do Drogi Ekspresowej S8/Katowicka
12 km do Autostrady A2/Autostrada Wolności

Sprzedaż w ramach prowadzonej firmy. Gwarantuje bezpieczny i sprawny przebieg transakcji. Mogę pomóc w wszelkich kwestiach związanych z geodetą, architektem, przyłączami mediów, pracami ziemnymi, materiałami budowlanymi, budową, ogrodzeniem działki i zagospodarowaniem terenu zielonego działki.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 513-105-790.

Polecam i Zapraszam do Kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.